
LED-лампа для манікюру SUN Q7, 48 ватів
738 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (63) 322-18-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа для манікюру SUN Q7, 48 ватів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 738 ₴

