
LED-лампа для манікюру Lidan Sun 9S, 24 ватів
471 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (63) 322-18-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа для манікюру Lidan Sun 9S, 24 ватів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 24 Вт |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 471 ₴

