
CFL+LED лампа Professional ZS-LCL01-48, 48W white
900 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (63) 322-18-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CFL+LED лампа Professional ZS-LCL01-48, 48W white
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 900 ₴

